8 יתרונות הנתמכים במדע של כורסת עיסוי לשנת 2023


עיסוי רגליים כמעסה תאילנדית


עיסוי כף רגל ב כורסאות עיסוי מבית KSC  גורם לרגליים וכפות הרגליים שלך להרגיש מדהים, הכאבים והשרירים הכואבים מרגישים הרבה יותר טוב. הטיפול שניתן הוא בדומה על ידי טכנולוגיה מהפכנית הוא אפילו טוב יותר מעיסוי כף הרגל הביתי שאתה זוכר.

מתי לאחרונה עשית מסאז ברגליים? התשובה יכולה להיות לפני חודשים או אפילו שנים, אני מתערב שאולי זה אפילו יותר מזה שהיית אז בטיול במזרח סין או תאילנד? או אולי היית צריך להתחנן בפני בן או בת הזוג המשמעותי בחייך לעשות לך את זה? אבל זוכרים כמה טוב זה הרגיש לכם? כמה רגוע הרגשתם אחר כך ויותר חשוב כמה הרגליים שלך הרגישו הקלה נהדרת. אם אתם לחוצים משרירים כואבים, אתם עלולים לחשוב לקחת כמה משככי כאבים ללא מרשם וכך להעביר את היום שלכם.

עיסוי בכפות הרגליים והשוקיים ב כורסת עיסוי הוא אחד מהעיסויים הטובים והיעילים ביותר לגוף. מכיוון שכל חלק בכפות רגלינו מחובר לאיבר אחר בגופנו. עיסוי לכפות רגליכם לאחר יום ארוך וגם בכל לילה לפני השינה מקרין בהרבה השפעות חיוביות התורמות באופן מידי על כל אחד ואחת מאיתנו. טכניקת הסיבוב בגלגלות עיסוי באצבעות הרגליים מסתובבות בעדינות בכיוון השעון ולאחר מכן מסתובבות לכיוון השני. בטיפול עיסוי רקמות עמוק השרירים שלך יכולים להתכווץ משימוש חוזר - אפילו ממשהו פחות פעיל כמו ישיבה, נהיגה או ישיבה על המחשב שלך. עיסוי רקמות עמוק נכנס לשרירים ולגידים שלך כדי לשחרר את הלחץ הזה.באמצעות שילוב של טכניקות עיסוי סיני ותאילנדי וטכניקות לחיצה מעולם הרפואה הסיני, פותח עיסוי כפות הרגליים בהתאם לכך בצורתו הנוכחית בכורסאות העיסוי מבית KSC. מסאז' לכפות הרגליים ידוע כמרגיע במיוחד העוזר להפיג מתחים וכן כאבים.

על מנת שהכורסא תמקסם את היעילות של עיסוי כפות רגליים, מבצעים אותו עם גרביים. במהלך העיסוי יעסה את כפות הרגליים במגוון טכניקות מקצועיות ייחודיות שעיקרן בנויות בתוכנה מחשב עם יכולת הפעלת מספר פעולות יחדיו בו זמנית.

ההשפעות החיוביות שיהיו לכם מעיסוי יום יומי. 

עורכם יהפוך למלא חיים יותר. זרימת מחזור הדם תשתפר פלאים. 

העיסוי בכפות הרגליים ישפר את איכות השינה שלכם. 

משפר את זרימת הדם ובכך גורם לבצקות להשתחרר בהדרגה. 

מתחזק את תפקודם התקין של האיברים. 

העיסוי עוזר להרגעת תסמונת הרגל חסרת המנוחה.


יעילות כורסת עיסוי

לא קשה לדמיין כמה טוב אתם מרגישים פיזית ורגשית אחרי חצי שעה של שלווה מענגת בכורסת עיסוי או  או כורסאות חשמליות שמטרתה העיקרית לשפר מצב רוחך הכללי. רגועים על הכורסה שלנו עטופה בזריקה מחממת כששתי כפות הרגליים לשוסות, משפשפות ומעסות כביכול בשמן עיסוי ריחני. זה גם טיפול רפלקסולוגיה בחוויה בך וגורם לך להרגיש מצוין. שלא כמו מסאז' טיפוסיים מהסוג המערבי, זה לא כרוך בשכיבה על מיטת עיסוי בזמן שמטפל מסאז' מורח שמן על הגוף שלך ולשה את השרירים ואת נקודות הלחץ שלך. במקום זאת, אתה שוכב בלבוש מלא על מחצלת על הקרקע בזמן שמתרגל משתמש בטכניקות מגוונות כגון - מתיחה, משיכה ונדנוד כדי להפיג מתחים נפשיים, לקדם הרפיה ולשפר את הגמישות והזרימה. כורסת עיסוי בטכניקות מגוונות כגון יוגה ומתיחות בסיוע מתמקד בשיפור זרימת האנרגיה בכל הגוף. במאמר זה, נסקור מקרוב את היתרונות המגובים בכורסת עיסוי ולמה לצפות אם תבחרו בסוג זה של כורסת עיסוי מבית KSC.


מהם היתרונות של כורסת עיסוי מסורתית?

1. מפחית כאבי גב כורסת עיסוי עשוי להיות אמצעי יעיל ולא תרופתי להפחתת כאבי גב. 

חוקרים מערביים חקרו את ההשפעות של עיסוי על קבוצה של 10 אנשים עם כאבי גב תחתון, צוואר, כתפיים לא ספציפיים. מחצית מקבוצת הבדיקה טופלה בכורסת עיסוי והשאר בטכניקות ניהול שמרניות אחרות שכללו טכניקה הכוללת הפעלת לחץ מתיחות ידניות לאזורים כואבים. שתי הקבוצות טופלו פעמיים בשבוע במשך 6 שבועות, ולשתי הקבוצות הייתה הקלה משמעותית בכאב. מחקרים אחרים מצאו שכורסת עיסוי מפחית כאבי גב הקשורים לנקודות טריגר - מקבצי שרירים תפוסים וכואבים - בגב העליון, צוואר וכתפיים.


2. מקל על כאבי ראש ומיגרנות אם יש לך מיגרנה או כאבי ראש מתחים, כורסת עיסוי מבית KSC עשוי לעזור להקל על הסימפטומים שלך. 

בכמה מחקרים קטנים שכללו מטופלים עם כאבי ראש כרוניים גילו שכורסת עיסוי הפחית את עוצמת המיגרנה וגם כאבי ראש ממתחים ולחצים.אם אתה מעוניין לנסות תרופות לא פרמצבטיות להקלה על כאבי מיגרנה, ראוי לציין כי היתרונות של כורסת עיסוי בטכניקה תאילנדי לישה יכולה להימשך בין מספר ימים ל-15 שבועות בערך, טיפול יום יומי טורם משמעותית לפתרון הבעיה.


3. מקל על נוקשות וכאבים במפרקים כורסת עיסוי עשוי לשפר את תפקוד המפרקים שלך אם אתם חווים כאב ונוקשות בעת תנועה. 

במחקר אחד, חוקרים השתמשו בטכניקה של כורסת עיסוי נובו בשילוב עם מגוון תוכניות שהדגם מציע כדי לחקור את ההשפעות על אנשים עם דלקת מפרקים בברך ובמרפק. מצאו כי משתתפי המחקר חשו פחות כאב והלכו בקלות רבה יותר לאחר שימוש במוצר כ 6 שבועות. במחקר אחר שכלל 10 אנשים עם דלקת מפרקים ניוונית במרפק, חוקרים גילו ש 4 שבועות של טיפול בכורסת עיסוי סיפקו את אותה הקלה בכאב כמו 3 שבועות של שימוש באדוויל לכאב.


4. טכניקת מתיחות מגביר את הגמישות וטווח התנועה 

אם טווח התנועה והגמישות שלך משפיעים על הביצועים שלך או מקשים על תזוזה, כורסת עיסוי עשויה לעזור לך לנוע בחופשיות רבה יותר. 12 שחקני כדורסל היו חלק מניסוי שמטרתו לבדוק את ההשפעות של כורסת עיסוי בטכניקת עיסוי בסגנון מתיחות על ביצועים אתלטיים. לאחר שקיבלו מסאז' ארבע פעמים בפרק זמן של 14 ימים, שחקני הכדורסל הראו שיפור משמעותי ביכולתם לבצע תרגילי גמישות ותנועה. העלייה בגמישות עשויה להיות בגלל טכניקת מסאז' שהכורסא מציעה יש את היכולת לשפר את זרימת הדם ואספקת החמצן לשרירים. מכך, שיפרו את המהירות והזריזות של השחקנים על המגרש. אם זאת, עשוי לעזור להפחית כאב ולהפחית תפיסת שרירים.


5. מקל על לחץ וחרדה 

אחד ההיבטים המושכים ביותר של טיפול כורסת בעיסוי הוא תחושת הרוגע והשלווה שהוא יכול להביא. אם השרירים שלך כואבים או מתוחים, אתה עלול להרגיש אי נוחות מסוימת. אם כן, טכניקות מסוימות בכורסא שלך  יפעלו בצורה כדי שהלחץ והמתיחות יופחתו. למרות שעיסוי בכורסה הוא אנרגטי יותר מצורות אחרות של טיפול, הוכח שהוא מוריד חרדה ומגביר תחושת רוגע מערכתית. מחקרים מצאו שאנשים שמקבלים עיסוי בודקים פחות מדדים של מתח פסיכולוגי בעקבות הטיפול. סריקות מוח של אנשים שקיבלו טיפולי עיסוי בטכניקת שיאצו ולישה הראו יותר רגיעה וחרדה נמוכה בהרבה מאשר אנשים שעברו טיפולי פיזיותרפיה.


6. מחייה את האנרגיה בגוף ובנפש 

כורסת עיסוי מבית KSC משלב תנועות של כל הגוף, שרבות מהן דמויות שיאצו. מסיבה זו, משתמשים רבים מדווחים שהם בתחושה לא רק רגועה אלא גם מתחדשת לאחר טיפול. במחקר אחד, החוקרים השוו את ההשפעות של כורסת עיסוי בטכניקת שוודי על אנשים שהיו עייפים. הם ראיינו את המשתתפים לאחר העיסויים וגילו שאלו שעברו עיסוי הרגישו ממריצים נפשית ומלאי אנרגיה פיזית. גודל המחקר היה קטן, ולכן צריך לעשות מחקר נוסף כדי לאשר את התוצאות הללו.7. באילו טכניקות משתמשים בכורסת עיסוי? 

בעיסוי מסורתי בסין, המטפלים משתמשים בידיים, במרפקים, באגודלים, , באמות הידיים, ולפעמים אפילו ברכיים ורגליים כדי להפחית את המתח בשרירים. פעולות הכורסאות שלנו מבוסס על הרעיון שאנרגיה נעה בגופך לאורך קווים צפויים או מסלולים המכונה סנס שהוא למעשה עיסוי רקמות עמוק. עיסוי רקמות עמוק הוא טכניקת עיסוי המשמשת בעיקר לטיפול בבעיות שרירים ושלד, כגון מתחים ופציעות ספורט. טכניקה בפעולת הכורסא מניע בהפעלת לחץ מתמשך באמצעות משיכות איטיות ועמוקות כדי למקד את השכבות הפנימיות של השרירים ורקמות החיבור שלך להשתחרר מלחץ וכאב. כדי להגביר את זרימת האנרגיה בגופך לאורך החושים, גלגלות העיסוי בשילוב מתיחות ועיסוי תלת ממדי יעבירו בגופך לתנוחות דמויות יוגה בנוסף לחצים ולטלטל את גופך בדרכים שונות. השילוב של מתיחות, תנועה ולחץ הוא מה שמבדיל את כורסאות העיסוי מבית KSC  משאר כורסאות העיסוי. עיסוי בטכניקת ספורט עשוי להיות אופציה טובה עבורך אם אתה רוצה מסאז' פעיל יותר, שבו אתה זז ונמתח משכיבה ומתיחת הרגליים לאורך. סוגים מסוימים של מתיחות עשויים לכלול מעבר בתנועות דמויות יוגה בתוכניות עיסוי בו הכורסא  מחזיק או מושך אותך כדי לשמור על תנוחה בתנועה.


8. מהם היתרונות של עיסוי כף רגל? 

טכניקת העיסוי הינה רפלקסולוגיה בלחיצות ממוקדות מרגיעה, מתאימה לכל מי שמרגיש סחוט רגשית או פיזית, או לכל מי שאוהב לעסות את כפות הרגליים שלו, שכן בעצם מדובר בעיסוי כפות רגליים ושוקיים תחתונות ממש מענג ומשחרר. זה גם נהדר עבור כל מי שיש לו בעיות בזרימת הדם או מפרקים נוקשים. 

איך זה עובד? 

גלגלות עיסוי עוברים דרך נקודות קריטיות בכפות הרגליים. נקודות לחץ נחשבות כאזורים לאורך קווי האנרגיה העוברים בכל הגוף. כאשר עובדים על נקודות לחץ אלו המתאימות לאיברים הפנימיים בגוף, ומכך, המשתמש משחרר אנרגיה חסומה, מקדם בריאות כללית ורווחה. 

אל תחכו, אל תדחו הטיפול הזה, זה אושר לרגליים ובריאות לנפש שלך. הטבות נוספות כוללות בהם העיסוי פועל בדרכים שונות.... שיפור מחזור הדם בידיים וברגליים ממריץ ניקוז לימפתי מגביר את זרימת הדם מגביר חמצן לגוף מעודד את הגוף שלך לייצר אנדורפינים הכימיקלים הטבעיים בגופך שגורמים לך להרגיש מאושר יכול להפחית את הנוקשות ולשפר את הגמישות מפחית מתח וחרדות עוזר לנדודי שינה מסייע להרפיה וגמישות.


לסיכום 

כורסת מסאז הוא תחליף מסאז' עתיק יומין עם יתרונות רבים הנתמכים על ידי המדע המודרני. היא עשויה להפחית את חומרת כאבי הראש שלך, להפחית את כאבי הגב התחתון והמפרקים, להגביר את הגמישות שלך, להרגיע החרדות שלך ולהמריץ את הנפש ומתח הגוף בנוסף לשחרר המתח בשרירים שלך.