3 יתרונות בריאותיים של כורסאות חשמליות

כשעומדים לפני רכישת כורסאות עיסוי, עולות כמה וכמה שאלות העוסקות בנוחות אבל בו זמנית עד כמה הן תורמות לבריאות שלכם? בדיוק לשם כך הבאנו לפניכם שלושה יתרונות שיגלו לכם שהכורסא החשמלית החדשה היא הרבה מעבר לספה, מהיום היא גם עוזרת לבריאות הגוף והנפש שלכם. 

צריכים כורסאות חשמליות? הנה הקשר ביניהן לבין שמירה על בריאותכם 

כורסאות חשמליות מביאות לא מעט פרמטרים אבל הפרמטר הראשון עוסק בקשיים שאתם חווים בעמוד השדרה, ההפחתה של הלחץ היומיומי מעבודה בעמידה ועוד. בדיוק כמו כסאות ארגונומיים כך גם כורסאות מאסז מדהימות שמטרתן לסייע לכם להפחית את הכאב ואת העומס היומיומי ולאפשר לעמוד השדרה שלכם את שגרת היום הטובה ביותר. 

סובלים מחולשת שרירים? זה כל מה שאתם צריכים לדעת על כורסא חשמלית 

מעבר ליכולת של כורסאות חשמליות חכמות להפחית את הכאב והעומסים על עמוד השדרה הן מותאמות לכל גיל והכי חשוב מטפלות גם במצב של חולשת שרירים. אז למי פונים כשמדברים על חולשת שרירים? לרוב זה אנשים בגיל השלישי שמפאת החולשה לא יכולים לנוע בחופשיות, לרדת מהמיטה הגבוהה וכך גם מכיסא גבוה אבל יש בהחלט מקרים שהחולשה הזו מתייחסת גם לאנשים בעשור השלישי או השני לחייהם. חולשת שרירים עלולה לנבוע גם בשל תאונה, במצב שבו הגוף מושבת, נוצרת חולשת שרירים וגם במצב הזה כורסא חשמלית תאפשר את הנוחות ואת הנגישות המלאה במינימום מאמץ. 

כורסאות חשמליות לסובלים מפצעי לחץ 

אחד המצבים הקשים יותר זו תאונת דרכים או נחות שמקבעת את האדם למקום אחד ומביאה איתה פצעי לחץ וקשיים בעמידה, קימה לרבות כל ארבע הפעולות הבסיסיות ולכן גם כאן, ההצעה הטובה ביותר שתקבלו תהיה כורסא חשמלית עם אין ספור יתרונות. כאמור, כורסאות חשמליות מיוצרות בהתאמה אישית ובזכות ההתייחסות לעומק, גובה של המושב והתאמה לממדים יש להם אין ספור יתרונות שבסופו של דבר יכולים להקל על הבריאות על כל המשתמע מכך. בסיכומו של דברים, יותר ויותר אנשים שרוצים לשפר את מצב בריאותם, להקל על כאבים, לחצים או אפילו בעיות בהיבט הרגשי, משתמשים בספות חשמליות כדי לשנות את חייהם מהקצה אל הקצה. הכורסא החשמלית תואמת בדיוק לצרכים הרגשיים, הפיזיים והמנטליים של המשתמש יכולה להעניק לו את התמיכה המושלמת. לצד שמירה על כוחות ועל יחסים של שרירים, עמוד השדרה והמפרקים מקבל הגוף את התחזוקה הטובה ביותר והתוצאה? כבר רואים את ההבדל מהדקה הראשונה. רוצים לשפר את מצב הבריאות שלכם? לא תאמינו עד כמה כורסאות חשמליות חכמות תעשנה את זה גם עבורכם ועל הצד הטוב ביותר. מהיום, כל מה שאתם צריכים זו ספה חשמלית מדהימה שתבין את הצורך והכי חשוב תשאיר אתכם בריאים מכל היבט שתסתכלו על זה. 

כורסאות קימה חשמליות למתקשים לקום

כורסאות טלויזיה חשמליות מעוצבות בעצובים וריפודים שונים מתכווננות חשמלית אבל במנגנון אין יכולת לסייע לאדם לעבור ממצב ישיבה לעמידה. לעומת זאת, כורסאות קימה חשמליות, מתכווננות באמצעות מנגנון חשמלי המופעל באמצעות שלט בקרה המאפשר כוונון משענת הגב והרגליים במבחר זווית תנועה שונות בהתאם לצורך על מנת להקל בכל דרך אפשרית במאמץ פיזי אם אין ביכולת האדם לכך מסיבות שונות אותם נפרט בהמשך.
ההבדל, במושב כורסת קימה יש יכולת ייעודית להתכוונן כלפי מעלה, להתרומם בזווית שיפוע כ 45 מעלות על מנת לסייע לאדם לעבור ממצב ישיבה לעמידה בהדרגתיות להקלה משמעותית במאמץ גופני. תפקידן העיקרי להבדיל מכורסת טלוויזיה חשמלית, עוזרות ומסייעות לאדם בישיבה ובעמידה קלה ויציאה ללא מאמץ פיזי מהכורסא.
המוצר מיועד בעיקר לאנשים בעלי הגבלה תפקודית כתוצאה מתאונה חבלה או לאחר ניתוח, בזמן ובעת שקיימת הגבלת תנועה בגוף, כורסא ייעודית מסייעת ומקלה בכל דרך אפשרית ומסייעת ככל הניתן בהפעלת מאמץ פיזי לאותם אלו אנשים הזקוקים לכך. אנשים עם בעיות ניידות ומצבים בריאותיים מסוגים שונים וכן הגיל השלישי. כורסאות קימה אותם חברתנו משווקת הינן כורסאות הרמה אורתופדיות בעלות מנגנון ייחודי מסוגו E WORK המאפשר כיוונון עומק וגובה המושב למידה הרצויה לך ומכך למעשה אתם מקבלים כורסא בהתאמה אישית התומכת בצורה אפקטיבית ביותר.
מבנה שלד הכורסאות עשוי מעץ מלא עם תמיכה אופטימלית לעמוד בעומסים כבדים גם לאנשים בעלי משקל כבד עד 130ק"ג. אדם שאתם דואגים לו עשוי להתקשות בישיבה על מנת להיכנס למושב וכן לקום ממנו, לא אומר שצריך לוותר על הנוחות שלו. במקום להמשיך לסבול בלהתאמץ בלשבת ולקום מכורסא מעוצבת אך לא נוחה וברוב המקרים גם לא מתכווננת, למה שלא תשקלו לרכוש כורסת קימה חשמלית? שתסייע לך מכל היבט נוחות והקלה. במבט אחד, כורסאות הרמה (המכונה גם כורסאות קימה) נראה עיצובית בדיוק כמו כורסת טלויזיה רגילה ויכולה להשתלב בעיצוב החלל עם מספר דגמים אותם חברתנו משווקת בעיצובים וגדלים שונים מותאמים לחלל מגורים קטן או גדול. כורסאות הרמה הם אופציה מושלמת כאשר לאדם יש פחות כוח שרירים, בעיות שיווי משקל, או חוסר מספיק באנרגיה כדי לצאת ולקום ללא סיוע. במקום לסמוך על מישהו שיעזור בכל פעם שהוא או היא רוצים לשבת ולקום מהכורסא.
כורסת הרמה חשמלית מאפשרת יותר חופש עצמאות תוך שמירה על בטיחות ונוחות. אמנם יש מגוון של כורסאות הרמה מסוגים שונים, אבל תמיד יהיה טוב לעשות מחקר לפני הרכישה. אנו נדריך אותך בתהליך בחירת כורסת קימה חשמלית שתתאים לך ונשמח לעזור לייעץ מהדגמים שלנו. 


האם כורסת טלוויזיה חשמלית או כורסת קימה חשמלית צריכים יותר מקום בחלל החדר מכורסה רגילה?

בדגמים החדשים שלנו KSC כבר לא, אין צורך. בדגמים החדשים כורסאות חשמליות וכן כורסאות קימה קיים מנגנון חדשני ומהפכני וזאת בזכות מנגנון  EWORK ייחודי חכם מתקדם בעל מספר חידושים טכנולוגיים אשר אחד מהם הוא מנגנון תנועת הרחקה מהקיר לחיסכון ניכר בחלל החדר!
בעוד כורסא חשמלית כלשהי אחרית ( או כורסת קימה ) רגילה עשויה להיראות ויזואלית קומפקטית, למעשה היא יכולה לתפוס די הרבה מקום בחלל החדר כאשר משענת הגב יורדת ונשכבת לאחור ולכן יש צורך להציב את משענת גב הכורסא במרחק כ 70-80סמ מהקיר או מרהיטים סביבה. למעשה, רוב הדגמים פועלים על ידי תנועה החוצה ואחורה, מה שאומר שלא ניתן למקם את הכורסא קרוב מדי לקיר מאחוריה ולרהיטים אחרים.
אבל, פה יש תפנית חדשנית. בכורסאות קימה של חברת ksc קיימת אפשרות להציב את הכורסא רק במרחק כ 10סמ מהקיר או מרהיטים וזאת בזכות מנגנון הכורסה מסוג E WORK המשלב סנכרון תנועה בין משענת הגב לבסיס המושב. איך זה ייתכן!? כל זה פועל. הנה הסבר קצר, כאשר משענת הגב נשכבת לאחור, במקביל, בסנכרון, מושב הכורסה נע קדימה ומתרחק מהקיר ולכן קיימת האפשרות להציב גב משענת הכורסא רק במרחק כ 10סמ מהקיר במקום כ -70-80סמ. זה יחסוך לכם המון מקום משמעותי בחלל החדר להבדיל מדגמים אחרים שמנגנון שמירת מרחק מהקיר לא קיים. היכן שתציבו ותמקמו את הכורסא יהיה לכם יותר מקום לתנועה, לאירוח, להצבת רהיטים אחרים, בקיצור חלל נוסף. בחשבון פשוט, אם עומק בסיס הכורסא הינו 80סמ יהיה צורך רק כ 90סמ מחלל החדר במקום כ 150 - 160סמ. פתרון יעיל משמעותי זה בכורסא חשמלית שלא ניתן להתעלם ממנו. האם כסאות קימה מגיעים בגדלים ועיצובים שונים? כן, בוודאי. עד היום הכורסה ניתנת לדימוי "כורסת תבנית" כלומר, כורסא במידה מסוימת as it is ללא יכולת לבצע שינוי כלשהו במבנה עומק וגובה המושב שהוא כה קריטי על מנת לקבל תמיכה מלאה וישיבה בנוחות בריאה למשך שעות.
חברת KSC הבינו שיש צורך למצוא פתרון הולם להבטיח שתקבלו את הכורסא עם אפשרות לשדרג לכם את השימוש במספר יתרונות משמעותיים שלא תרצו להתעלם מהם. יכולת התאמה עומק וגובה המושב בכורסת קימה (סטנד אפ) תעניק לכם תמיכה מקסימלית לגב תחתון ועליון, אגן והרגליים. סופסוף זה קיים בזכות מנגנון EWORK הפותר לכם עם את הבעיה הזאת אחת ולתמיד. כל מה שאנחנו צריכים זה את המידות שלך (גובה ומשקל) אנו נבצע התאמה לעומק וגובה המושב בהתאם לממדים שלך ללא תוספת תשלום. כך תקבלו כורסת הרמה עם מושב בעומק וגובה במידה המתאימה לכם בזהה לכורסא בהתאמה אישית.