החלטתם שתם זמנה של הכורסא שלכם והחלטתם לפנק את עצמכם בכורסא חדשה, עולם עיצוב הפנים נחשב לאחד העולמות המגוונים ביותר וניתן למצוא אין ספור סוגים שונים של כורסאות בעיצובים שונים, חומרים שונים ואף פונקציונאליות שונה. בתוך כל ההיצע הזה לא מעט פעמים אנחנו מאבדים את עצמנו ולא יודעים באיזה כורסא צריך לבחור – החלטנו לרכז עבורכם מספר טיפים שיהפכו את בחירת הכורסא שלכם לחווייתית וקלה הרבה יותר. מוכנים?

זה הזמן לעשות תקציב

לפני שאתם מתחילים להתפרע בחנויות השונות מוטב שתגיעו עם תקציב מסוים איתו אתם מוכנים לצאת לדרך, לא מעט פעמים אנשים מגיעים ללא תקציב ומוצאים את עצמם מוציאים לא מעט כסף אותו היו יכולים לחסוך ולנתב למקומות אחרים בהנחה והיו מגיעים מוכנים עם תקציב. הכינו לעצמכם תקציב מראש, עם אפשרות "חריגה" מינימלית בהתאם למצבכם הכלכלי ולחשיבות הכורסא בחיים שלכם.

התאימו את הצבעים לחלל

זה בעיקר לגברים שבנינו, לפני שמשטרת האופנה תגיע אליכם ותתן לכם דו"ח אנו ממליצים לכם להתאים את הצבעים לחלל בצורה נכונה. הכורסא משמשת לסלון? בדקו שהצבע שלה מתכתב בצורה נכונה עם הספה, השולחן ואפילו הוילון הסמוך. על הכורסא להיות מתאימה בצורה נכונה לחלל. מרגישים שאתם מעט מבולבלים? התייעצו עם אנשי המקצוע בחנות.

פונקציונאליות – מה חשוב לכם בכורסא?

כאשר אנחנו מדברים על בחירת כורסא אנו מדברים על עולם שלם, אנו נצטרך לשאול את עצמנו איזה סוג כורסא אנו צריכים: כורסאות חשמליות, כורסאות מסאג או שמא אנו נעדיף ספה פחות פונקציונאלית עם תמיכה טובה בגב וללא שאר הפיצ'רים השונים.

"סליחה, יש אחריות על הכורסא?"

 כמו כל מוצר שאנחנו קונים חשוב שגם לכורסא שלנו תהיה אחראיות, היות וכורסא עולה לא מעט ומטרתה היא לשמש אותנו לאורך זמן ארוך עלינו לוודא שיש לה אחריות מספיקה. נורת אזהרה יכולה להידלק לנו ברגע שעסק מציע לנו אחריות על הכורסא לטווח קצר של שלושה חודשים עד חצי שנה. לרוב, כאשר אנחנו מדברים על אחריות לכורסא אנו מדברים על בין שנה לחמש שנים בהתאם לסוג המוצר, המותג ואיכותו.

כיסא יפה ופונקציונאלי זה לא מספיק – קחו לכם כמה רגעים

אין ספק שכיסא יפה פותח דלתות ופונקציונאליות כשלעצמה היא דבר מדהים לחובבי הנאות החיים. יחד עם זאת, לפני שאתם מתפזרים ומוציאים לא מעט כסף על הכורסא מוטב שתדעו האם הכורסא מתאימה לכם מעבר ליופי ופונקציונאליות. שבו רגע על הכורסא, קחו לכם כמה רגעים שלאחריהם תקבעו אם זאת מתאימה לכם. יכול להיות שלמרות הפונקציונאליות הבלתי נגמרת מימדי הכורסא לא יתאימו למנח הגוף שלכם.

KSC: יבוא ושיווק ללא פערי תיווך

KSC עוסקת בתחום הרהיטים למעלה מ – 25 שנים ומספקת רהיטים בפריסה ארצית ממחסן היבואן לצרכן ללא פערי תיווך כלל. אצלנו תוכלו למצוא לא מעט סוגים של כורסאות: כורסאות עיסוי, כורסאות חשמליות, כורסאות מסאג, כורסאות מעור, מבד ועוד לא מעט סוגים.אנו מזמינים אתכם לחסוך את פערי התיווך ולהתקשר אלינו עוד היום!