יש אנשים, התוהים לעצמם, לעתים בקול רם, ולעתים כמחשבה חפוזה: מה הם היתרונות של כורסאות עיסוי? ובצדק. האם באמת ניתן לקבל עיסוי מכורסאות אלו? האם באמת מעסים את הגוף? והאם הם עושים את זה באופן שבאמת נותן ערך ומצדיק את ההשקעה?

יתרונות של כורסאות עיסוי

לפני שנדבר על כורסאות עיסוי, נרצה לציין, שעיסוי טוב יכול לסייע בפתרון בעיות מתמטיות, העצמת נאמנות בקרב עובדים בארגון, יישום החלטות טקטיות מיטיבות יותר (נגיד, בעבודה) ואפילו לשפר מראה חיצוני. יש לציין, באופן כללי, כי עיסוי זה כיף. עיסוי מסייע לתחושה נעימה בגוף. ורבים מאיתנו אולי חוו את התחושה שלאחר עיסוי, ומצאו לנכון שהם אכן חכמים, יפים ושלווים יותר לאחר מכן. וכן, קל להם לתפקד באופן מעניין לאחר קבלת עיסוי.


MatrixRobot - היחידה מסוגה בישראל המשמשת גם כורסת TV מתכווננת חשמלית וגם כורסת מסאז' קיצונית! 

  • מנגנון רובוטי בעל 5 טכניקות עיסוי מקצועיות!
  • יכולת טכנולוגית קיצונית חכמה במיוחד!


אם נחזור רגע לנושא, כורסאות חשמליות עשויות להיראות כפריט ריהוט יוקרתי, ואולי גם לא רלוונטי במיוחד. ואנחנו יכולים להבין. מדוע להחזיק פיסת ריהוט בסלון, כשאפשר ללכת למעסה? ובכן, תשובה אחת היא הפשטות שמקבלת עיסוי מתי שרוצים, בדרך של הישיבה בכורסא. כל עוד, כמובן, מדובר בעיסוי איכות ומיטיב. בייחוד אם העיסוי אכן מאפשר לאנשים לחוש יותר רגועים, משוחררים (ברקמת השריר שלהם), לקבל הקלה בכאבים, אם ישנם. ובאופן כללי, להעניק תשומת לב לאיברים השונים. ובייחוד אם הוא מאפשר שיפור ביכולת לפתור בעיות ולהרגיש יותר רגועים – ייתכן שמדובר ביותר מאשר פריט ריהוט ארעי. ייתכן שמדובר בכלי רלוונטי לניהול שגרת חיים בריאה.

הנוחות והפרקטיקות שבהחזקת כורסאות חשמליות

זאת כמובן אם מדובר בכורסא ספציפית, שאכן מעניקה עיסוי בריא, מדויק ומיטיב. שכן אם ניתן לקבל עיסוי שכזה, ומתוך כך לקבל בוסט למצב הרוח, ולגורמים פיזיולוגיים שונים, כמו גם לעודד רגיעה ושלל תופעות חיוביות אחרות – כורסאות עיסוי עלולות להיות פריט יקר ערך ונהדר. לא בהכרח רק לסלון הביתי, אלא גם למשרד. בפרט במידה שמדובר בשעה מאוחרת, שבה פחות סביר שנמצא מעסה שאנחנו רוצים ללכת אליו. או אם מדובר בחלון זמן בתוך יום צפוף. כמובן, אין תחליף למגע אנושי – ועם זאת, אפשר לכל הפחות לנסות ולראות מה כורסאות חשמליות יכולות להציע ואיך זה יכול לתרום הן לגוף והן לנפש.

בייחוד אם רוצים להעניק עיסוי לכל העובדים בארגון מסוים. אפשר כמובן לדאוג שתהיה מעסה רשמית בארגון. ועם זאת, אפשר פשוט להניח כורסאות חשמליות פה ושם, ולתת לאנשים להעניק לעצמם טיפול פיזי מענג ופותח, כשהם מתפנים מסדר היום שלהם. ופשוט לראות איך זה משפיע על מצב הרוח, יכולתם לפתור בעיות והשלווה הפנימית שלהם. כך, שאם נרצה לסכם, נראה שלכל הפחות יש לוודא שכורסא מסוימת אכן יכולה להעניק הטבות המקושרות עם עיסוי. ואם כן, אפשר לראות כיצד ניתן להציב אותה והיכן, כדי לאפשר לאנשים שאנחנו רוצים לפנק – גישה לפלאי העיסוי "הכורסתיים".

חברת KSC משווקת כורסאות עיסוי איכותיים המבוססים חדשנות וטכנולוגיות מתקדמות העומדות בחזית ישראל והעולם! אנחנו זמינים בטל' 074-7016884 בשעות הפעילות וגם בווטסאפ 0503461430
כורסאות חשמליות